پوست و مو

چگونه رنگ موی مناسب با پوست خود انتخاب کنیم؟

رنگ موی مناسب با پوست شما

انتخاب رنگ موی مناسب

انتخاب رنگ موی مناسب می تواند هیجان انگیز باشد زیرا چالش برانگیز است. تغییر رنگ یک روش مناسب برای زیبایی چهره شما است. بنابراین بهترین راه برای پیدا کردن رنگ مناسب برای شما چیست؟ اول شما به یک پس‌زمینه کوچک در اشتباه رنگ مو نیاز خواهید داشت.

رنگ‌های یکدست، مهم نیست چه رنگی، باعث می‌شود به نظر مسن‌تر به نظر برسید. رنگ‌های یکنواخت فاقد بعد هستند و نامطلوب به نظر می‌رسند.
روشنایی بیش از حد (‏مانند پلاتینیوم)‏یا رفتن به رنگ بیش از حد تیره (‏مانند جت سیاه)‏ دارای اثر پیری است.در حالی که ممکن است طرفداران پلاتینیوم زیاد باشند، اما همیشه انتخاب خوبی نیست.

این رنگ گاهی بسیار رنگ‌پریده و تقریبا خاکستری به نظر می‌رسد که گرمای تن پوست شما را از بین می‌برد و می‌تواند به اندازه تاریک شدن هوا ناخوشایند باشد. همانند رفتن بیش از حد، رنگ‌های تیره نیز می‌توانند سال‌های بیشتری را به صورت خود اضافه کرده و رنگ گرم آن را به حداقل برسانند، به ویژه اگر پوست نسبتا خوبی داشته باشید.
پس حالا که شما سابقه کمی در مورد بایدها و نبایدهای رنگ مو دارید، می‌توانید درباره  بایدها و نبایدها رنگ موی مناسب صحبت کنید.

وقتی نوبت به انتخاب رنگ موی مناسب شما می رسد، خیلی از رنگ طبیعی موهای خود دور نشوید. قانون انتخاب رنگ این است که در دو سایه از تن طبیعی خود بمانید تا ظاهر شما طبیعی و جوان باشد.

در حالی که درست است که هایلایت ها می توانند صورت شما را باریک ببندند زیرا آنها را مجبور می کنند به جای افقی به صورت عمودی به نظر برسند، اما نحوه قرار گرفتن رنگهای تیره و روشن برای رسیدن به چهره ای روشن تر و باریک تر ضروری است.

موهای شما باید در قسمت بالای سر و اطراف صورت شما روشن تر باشد، و قسمتهای بلند و میانه شما باید سایه های طلایی باشد تا رنگ های گرمتر در چهره شما ظاهر شود.

Ombre روند فعلی مو است، اما اگر تغییر رنگ در خط فک شروع شد، پر بودن چانه شما را برجسته می کند، بنابراین اگر نگران جلب توجه آن قسمت از صورت خود هستید، تغییر رنگ را در جای دیگری شروع کنید.

زمانی که رنگ موی مناسب خود را انتخاب کردید، سعی کنید طول را با گسترش موهای خود افزایش دهید، چون طول چشم‌ها را به سمت پایین جذب می‌کند و به شما یک چهره باریکتر می‌دهد.

ساده‌ترین راه برای مطابقت با موی خود در سایه راست، استفاده از رنگ swatch است.

شما همچنین می‌توانید از آن برای انتخاب بهترین رنگ‌ها برای هایلایت ها استفاده کنید.
یک نکته جالب: اگر نمی‌خواهید از فرآیند اضافه کردن سفید کننده استفاده کنید تا موهای خود را برای کم و هایلایت کردن روشن‌تر کنید، این روش آسان و آسان برای رسیدن به یک ظاهر مشابه بدون قرار دادن موی شما از طریق فرآیند رنگ‌آمیزی است!

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *