برند نوتروژینا

برند نوتروزینا یک شرکت آمریکایی است که محصولات آرایشی، مراقبت از پوست و مو را تولید می‌کند و متعلق به شرکت مادر  جانسون است و دفتر مرکزی آن در لس آنجلس، کالیفرنیا قرار دارد.

نوتروژینا در سال 1930 با نام ناتون فعالیت خود را در لس آنجلس آغاز کرد. این نام بعداً در سال 1962 به Neutrogena تغییر یافت. در سال 1973، Neutrogena عمومی شد و در سال 1980، Neutrogena خط مراقبت از مو خود را معرفی کرد. محصولات نوتروژینا در بیش از 70 کشور در سراسر جهان موجود است.

این برند لاین های مختلف را با هدف قرار دادن مشکلات مختلف پوست ارائه کرده تا در دسترس مصرف کنندگان قرار بگیرد برای مثال لاین آکنه مناسب برای افرادی است که از آکنه رنج می‌برند و به دنبال راه حلی برای درمان آن هستند.

محصولات نوتروژنا برای آکنه کاملاً مؤثر هستند. نوتروژنا برندی است که با مواد مورد تایید متخصصان پوست مانند اسید سالیسیلیک و بنزوئیل پراکسید کار می کند و دارای طیف وسیعی از محصولات موثر برای درمان آکنه است.

همچنین پوست‌های خشک، چرب، دارای لک و ... لاین‌های جداگانه‌ای هستند و هر کدام محصولات خود را دارا می‌باشند.
محصولات این برند فاقد تست حیوانی هستند. همچنین آنها با نیاسینامید (ویتامین B3) فرموله شده اند و عاری از روغن، عطر، پارابن، سولفات های SLS/SLES و فتالات هستند.

به جرات می‌توان گفت نوتروژینا حتی به عنوان "برند شماره 1 مراقبت از پوست توصیه شده توسط متخصصین پوست" در نظر گرفته می‌شود.

محصولات نوتروژینا

برند گارنیر 

برند گارنیر یک برند بین المللی مراقبت از مو و پوست است که زیرشاخه هایی در چهار دسته و 7 حوزه تخصصی دارد. گارنیه یک برند لوازم آرایشی در بازار انبوه شرکت لوازم آرایشی فرانسوی L'Oréal است در واقع گارنیه زیر مجموعه برند فرانسوی لورآل است.

محصولات گارنیر ساخت کجاست؟
گارنیر که در فرانسه در سال 1904 با راه اندازی اولین لوسیون موی گیاهی خود به نام La Lotion Garnier توسط آلفرد آمور گارنیر تأسیس شد.

در طول دهه‌ها گارنیر در مراقبت از پوست گسترش یافت و شهرت خود را به عنوان یک متخصص زیبایی تثبیت کرد. این برند بیش از 100 سال است که یک پیشگام واقعی در مراقبت از پوست و مو بوده است.

محصولات گارنیر فاقد تست حیوانی هستند.

تمامی محصولات گارنیر در سطح جهانی به طور رسمی توسط Cruelty Free International تحت برنامه Leaping Bunny تایید شده‌اند.

چه چیزی گارنیر را خاص می کند؟

گارنیر در فرمولاسیون محصولات طبیعی و با الهام از طبیعت پیشرو است، این برند از زمان شروع خود اولین لوسیون موی گیاهی را در سال 1904 ثبت کرد.

برند نائوبی

برند نائوبی

برند لوسل

برند لورال

برند کلیون

برند فیل فری

برند فارماسی

برند سیمپل

برند CB پاریس

برند سرنزا

برند بالانس

برند اردینری

برند ادلیو